Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 28.05.2013 Gazete
ABONE OL

Hülya Orman'cı!

, Belgrad Ormanı'ndan sonra Beşiktaş Başkanı 'a da sahip çıktı. Avşar Kızı, adının aşk dedikodularına karıştığı Orman için; 'Bir şans daha verilmeli' dedi

Hülya Orman'cı!
Ünlü sanatçı , önceki gün TED'de düzenlenen na katıldı. Zehra Gönenli ile yaptığı maçı kaybeden Avşar Kızı, buna rağmen neşesinden bir şey kaybetmedi. Korta taytının üzerine giydiği mini eteğiyle çıkan 50 yaşındaki sanatçı; ilginç mimikleri kadar açıklamalarıyla da dikkat çekti. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan güzel sanatçı; çok eleştirilen Beşiktaş Başkanı 'a destek verdi.

'GİT' DEMEK DOĞRU DEĞİL!
Hülya Avşar, bir ara adının aşk dedikodularına karıştığı Orman için şunları söyledi: "Daha birisi yerine gelip tam oturmadan postalıyorlar. İstikrar olmayan yerde başarı olmaz. Asla inanmıyorum ben buna. Sporda istikrar şart. Fikret Orman'a bir şans daha vermeliler çünkü daha yerine yeni oturdu. Bir sürü problemleri ayıkladı; şimdi git demek olmaz." Avşar Kızı; İnönü Stadı'nın Haziran başında yıkılacak olmasıyla ilgili de; "Boşverin onu. Maçlar iyi geçsin de biz taşta da oynarız, stadyumda da oynarız, her yerde oynarız" dedi.

MiMiKLERi KONUŞTU
* Bir ara bluzunun içine bakan Avşar Kızı, görüntülendiğini fark edince böyle ilginç mimikler sergiledi.

* Geçen yaz Bodrum'daki çapkınlık turunda yakalanan Fikret Orman'ın adı; eşi Sedef Hanım'dan boşandıktan sonra da Hülya Avşar ile birlikte anılmıştı.

* Kışın kortta giydiği diz altına uzanan şortu ve taytını rafa kaldıran Hülya Avşar; yaz gelmesiyle açıldı. Avşar, mini eteğiyle dikkat çekmeyi başardı.


AYDIN HAMZA