Bugünkü
Takvim

Ayaklı reklam

'a hayran kalan , önceki akşam Beşiktaş- Ortaköy turuna çıktı. Ünlü aktör, twitter'dan kente övgü yağdırınca; yabancı medya İstanbul'la ilgili birçok habere imza attı.

  • Saklambaç
  • 27.05.2013
ABONE OL
Ayaklı reklam
Hollywood'un en önemli yıldızlarından Russell Crowe, İstanbul'a hayran kaldı; farkında olmadan da kentin milyonlarca dolarlık reklamını yaptı. 2 gün önce geldiği 'da Eminönü ve Kapalıçarşı'yı gezen; geçtiğimiz akşam ise Mevlevihane'deki Sema gösterisini seyreden ünlü aktör; önceki akşam da Akaretler'de ortaya çıktı. Avustralyalı yıldız; Vogue adlı mekanda Borussia Dortmund ile Bayern Mühih maçını izledi.

KIBLE TAŞI VE ÇEŞMEYİ İNCELEDİ
Maç bitimiyle mekandan çıkan ; Beşiktaş'a doğru yürümeye başladı. Ünlü aktör; yol üzerinde gördüğü Valide Sultan Çeşmesi ve Kıble Taşı'nı yakından inceleyip rehberinden bilgiler aldı. Beşiktaş'ta halkın arasına karışan ünlü aktör; kendisine "Aaa George Clooney" diye seslenen bir hayranı karşısında kahkahaya boğuldu.

'DÜNYANIN EN İLGİ ÇEKİCİ ŞEHRİ'
Yürüyüşünü Ortaköy'de tamamlayan Crowe'un, "İstanbul'dan yalı almak istiyorum" dediği öğrenildi. Ünlü aktör; Boğaz gezisinin ardından twitter'da İngilizce olarak "İstanbul, dünyanın en ilgi çekici şehri. Bunun bir aşkın başlangıcı olduğunu düşünüyorum" diye yazdı. Ünlü aktörün sarf ettiği övgü dolu sözler üzerine; yabancı basında İstanbul'la ilgili birçok habere yer verildi.

SANKİ BİR İSTANBULLU!
Akaretler'deki
bir mekanda yemek yiyip maç seyreden Russell Crowe, ardından yürüyüşe koyuldu. Ünlü aktör; Akaretler'den Ortaköy'e kadar adım atmadık yer bırakmadı.

Kalabalığın arasına karışıp İstanbullu gibi
Boğaz'ı gezen Russell Crowe, yanındakilerden gördüğü her şeyle ilgili bilgi aldı. Aktör, Boğaz'a bir kez daha hayran kaldı.

MÜTEVAZI YILDIZ

Rol aldığı filmlerle milyonlarca kişinin gönlünde taht kuran Avustralyalı yıldız, hayranları ve gazetecilere karşı sergilediği mütevazı tavırlarla bir kez daha gönülleri fethetti.

Ufuk Özcan


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.