Bugünkü
Takvim

Ultra lüks Wesley

eşi 'nun tanıtım partisi için kesenin ağzını açtı. Dünyaca ünlü misafirleri için 6 uçak kiralayan Wesley, lüks bir otelin de tek katını kapattı

  • Saklambaç
  • 19.05.2013
ABONE OL
Ultra lüks Wesley
Türkiye'ye geldiği günden bu yana yaptıklarıyla dikkat çeken 'nun takı tasarımları, salı günü Reina'da düzenlenecek müthiş bir partiyle görücüye çıkacak. ve kardeşi Nicky, ile eşi ve gibi ünlülerin de katılacağı konuşulan bu özel gece için , tüm ayrıntılarla yakından ilgilendi. Eşi Yolanthe için kesenin ağzını açan Sneijder yurt dışından gelecek özel misafirlerinin rahat etmesi için tüm detayları ultra lüks olarak hazırladı.

YOLANTHE'NİN PARTİSİ PAHALIYA PATLADI
Davetlileri İstanbul'a getirmek için 6 tane uçak kiralayan Wesley'in Swissotel'in de bir katını misafirleri için kapattığı konuşuluyor. Reina'da gündüz başlayacak tanıtım gece düzenlenen partiyle devam edecek. Partide misafirlerle ilgilenmesi için 10 tane yabancı hostes tutan Sneijder, bu görevlileri de kendisi seçti. Wesley'in eşi için harcadığı paranın miktarı ise merak konusu oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.