Bugünkü
Takvim

Büyük yatırım

Son dönemin en çok kazanan yıldızlarından , kazandığını gayrimenkule yatırıyor. İkizlerinin geleceğini düşünen oyuncu, Acıbadem'de 750 bin dolara ev aldı

  • Saklambaç
  • 19.05.2013
ABONE OL
Büyük yatırım
Son dönemin gözde oyuncularından , dizi ve reklamlardan kazandıklarını iyi değerlendiren ünlülerden. Meslektaşı 'la mutlu bir evliliği olan güzel oyuncu, ikizleri Maya ve Toprak'ın geleceğini garanti altına almak için yatırımlarına devam ediyor. Oyunculuk dışında yurt dışında ticaret yaparak da gelir elde eden Büyüküstün, ikizleri dünyaya geldikten sonra, geçtiğimiz yıl 'da 1 milyon dolara 250 metrekarelik dubleks daire satın almıştı.

HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN
Kazandığı parayı çarçur etmeyen nadir ünlülerden olan Tuğba Büyüküstün ve eşi Onur Saylak, geçtiğimiz günlerde Acıbadem Almondhill'de yeni bir daire aldı. Caddebostan'daki evinde oturmaya devam eden Büyüküstün'ün yatırım amaçlı aldığı yeni dairesine 750 bin dolar ödediği konuşuluyor.

TAPU JESTi YAPMIŞTI
Evlilikleriyle magazin dünyasının imrenilen çiftlerinden olan Büyüküstün ve Saylak, ikiz bebekleriyle çok mutlu. Onur Saylak, Caddebostan'da ortaklaşa aldıkları 1 milyon dolarlık evin tapusunu eşinin üstüne yaparak takdir toplamıştı.


HALiL ÇiLiNGiR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.