Bugünkü
Takvim

Talk of the town

  • Saklambaç
  • 17.05.2013
ABONE OL
Talk of the town
Porselene Sultan damgası
, önceki gün Sürmeli'nin Osmanlı motiflerini porselene taşıdığı sergisini ziyaret etti. Sultan, kendi resminin olduğu yemek takımını görünce çok duygulandı. Şoray, Sürmeli'nin hediye ettiği yemek takımı için "Aldığım en anlamlı hediye" dedi.

YALIN EĞLENCE
Pop müziğin sevilen ismi Yalın, önceki akşam tek başına gece turuna çıktı. Önce Bebek'teki Lucca'ya giden popçu, ardından soluğu Sortie, Angelique ve Reina'da aldı. Yalın, 4 mekan gezdiği geceyi saat 04.00'te noktaladı.

3'TEN 2'Sİ POZ VERMEDİ
Neşe Erberk, önceki gün üçüz kızlarıyla Kanyon'da alışveriş turuna çıktı. Gazetecilere karşı utangaç tavırlar sergileyen üçüz kızlardan ancak 1 tanesi objektiflere poz verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.