Bugünkü
Takvim

Salih firarda

'nin genç yıldızı , gece alemine çabuk daldı. Samandıra'daki tesislerden önceki gece kaçan 19 yaşındaki Salih; bir mekanda sabahladı. Yakalanınca da hüngür hüngür ağladı!..

  • Saklambaç
  • 17.05.2013
ABONE OL
Salih firarda
Yeşil sahalarda uçan , gecelerde de erken uçmaya başladı! 'nin 19 yaşındaki yıldızı; önceki akşam başını belaya sokacak görüntülere imza attı! Samandıra'daki tesislerde kalan Salih Uçan, önceki gece saat 24.00'te kimseye görünmeden tesislerden deyim yerindeyse firar etti. Genç yıldız; arkadaşlarının kullandığı araçla Harbiye'deki bir mekana gitti. Felekten gecesinin duyulmayacağını düşünen Salih Uçan, mekan çıkışında gazetecilerin olduğunu öğrenince büyük panik yaşadı.

MEKANDA HAPİS!
Önce devreye futbolcunun arkadaşları girdi. Gazetecilere "Kaçtıysa kaçtı size ne? Gelin bu işi aramızda çözelim" diyen grup; amaçlarına ulaşamayınca çılgına döndü. Salih Uçan'ın arkadaşları sabah saatlerinde mekandan ayrıldı. Salih ise kulüpten çıkamadı. Mekan görevlileri; gece boyu hüngür hüngür ağlayan genç futbolcunun üzerine kapıyı kilitleyip gitti.

SOKAKTA SEFERBERLİK

Mekandan sabaha karşı çıkan futbolcunun arkadaşları, taksiyle evlerine gitti. İşgüzar arkadaşlardan biri "Bırakın beni şu gazetecileri ezeyim" diye haykırdı. Bu arada takım elbiseli bir adam ise gazetecilerin gidip gitmediğini kontrol etmek için sokakta turlar attı.

UFUK ÖZCAN

kalan karakter 1000

ERDOĞAN ŞAHİN ERDOĞAN ŞAHİN

atında çalıştığı eşeğin için derler bizim anadoluda yarın bir mankene ünlüye (sanatçıya bunlar)takılır kazancını ona yedirir bir kaç pozu kalır gazetelerde biırakın şarhoşu düşene kadar gitsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 17.05.2013 08:38
GARİP GENÇ GARİP GENÇ

ADAM OLMAK ZOR SALİH.AMA REZİL OLMAK ÇOK KOLAY.BUNU UNUTMA

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 17.05.2013 08:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.