Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.05.2013

Şok istek

Film görüşmesi için 29 Mayıs'ta İstanbul'a gelecek olan dünyaca ünlü aktris , yetkililere 'Mutlaka kuru fasulye-pilav yemek istiyorum' diyerek şaşırttı

Şok istek
Son dönemde ülkemize çıkarma yapan dünyaca ünlü yıldızlar; istekleriyle de şaşırtıyor. 29 Mayıs'ta bir film görüşmesi için İstanbul'a gelecek olan ise bugüne kadarki en mütevazı ve en ilginç istekte bulundu. Dexter dizisinin yıldızı, yetkililere şartlarını şöyle sıraladı:

"Türkiye'de mutlaka kuru fasulyepilav ile kestane şekeri yemek istiyorum." Julie Benz'in film görüşmesi için bir araya geleceği FIN Productions yetkilisi Erhan Başaraner de bu istek karşısında şoke olduğunu belirtti. Başaraner, şimdilerde İstanbul'da kuru fasulyeyi en iyi yapan mekanı aradığını söyledi.

Julie Benz, İstanbul ziyaretinde Kapalıçarşı'ya giderek ipek şal ile ABD'deki malikanesi için Osmanlı motifleri taşıyan halılar da satın almak istiyor...

kalan karakter 1000

cimbombastic cimbombastic

kuru fasulye namı bu :D

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.05.2013 21:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.