Bugünkü
Takvim

Tekire Süper Loto

, hayvansever kişiliğini yine konuşturdu. Süperstar, sokakta gördüğü sevimli kediyi sahiplenip bakımını üstlendi

  • Saklambaç
  • 10.05.2013
ABONE OL
Tekire Süper Loto
Hayvansever kişiliğiyle bilinen , geçtiğimiz günlerde yolda gördüğü iki aylık dişi tekiri sahiplenmeye karar verdi. Çocuğu olmadığı için hayvanlara düşkün olan Süperstar, geçtiğimiz akşam Suda Kebap'ın yeni şubesinin açılışı için Ankara'daydı. Pekkan, mekana doğru arabasıyla giderken yolda bir çocuğun elinde gördüğü kediyi sevmek için arabasını durdurtup hemen aşağı indi.

Tekiri seven Pekkan, hayvansever vatandaşın kediyi veterine götürüp aşılarını yaptıracağını duyunca çok duygulandı. Hayvanseverin numarasını alan Pekkan'ın aklı tekirde kaldı. Daha sonra veterinerle görüşen sanatçı, kedinin tüm aşılarının yapılıp, mama ve kafesiyle kendisine getirilmesini rica etti. Açılış sürerken veteriner kediyi Pekkan'a teslim etti. Süperstar, şanslı tekire mekanın hatırası olarak 'Suda' ismini verdi.

kalan karakter 1000

canan canan

bende hep öle düşünürdüm ama kedi sevgisi evlat sevgisinden farkı yokmuşkedim var uyurken bile onu serediyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 10.05.2013 19:59
ilkercan25 ilkercan25

o zaman kedi yerine esirgeme kurumundan çocuk alsın bence daha faydalı olur topluma faydalı insan kazandırır

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 10.05.2013 13:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.