Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 31.03.2013 Gazete
ABONE OL

Aşkın getirdiği 'parti evi'

Aşkın getirdiği 'parti evi'
Birlikte olduğu Kaan Urgancıoğlu'ndan olaylı bir şekilde ayrılan Derin Mermerci, uzun zamandır inzivaya çekilmişti. Derin Mermerci, pek ortalarda görünmese de yeni aşk haberleri sıkça konuşulmaya başladı.
Kıvanç Tatlıtuğ'la adı anılan Mermerci, konuşulanların aksi bir açıklama yapmadı. İşin ilginç tarafı "aşk yok" açıklaması Kıvanç Tatlıtuğ'dan da gelmedi! Bu durum her iki tarafın da bu yeni aşkı sessizce onayladıklarını ortaya koyuyor.
Neyse... Gelelim ikinci meseleye...
Derin Mermerci, Fransız Sokağı'nda bir binanın üst katını kiralayıp, gönlünce bir dekor yaptırmış. Son bir aydır da yeni mekanında partiler veriyormuş. Hem de mensup olduğu cemiyet insanlarına değil, oyuncu camiasına...
Derin, kendini sosyeteden tamamen uzaklaştırmış. oyuncu arkadaşları ile daha samimi ve sıcak bir ilişki içinde imiş. Yeni çevresinin etkisiyle Mermerci'yi bir sinema projesinde görürsem hiç şaşırmam!!!

* * *
BENGÜ'NÜN ESKİSİ YENİ KANKA YAPTI
Sempatik ve mütevazı tavırlarıyla hatırı sayılır bir hayran kitlesi olan Bengü, uzun zamandır Akın Altan isimli bir gençle birlikteydi. Herkesin evlenecekler gözüyle baktığı bu güzel çift bir sürpriz yaparak ani bir şekilde ayrıldı. Ayrılıklarının üzerine kimse konuşmasın diye de bunu bir basın açıklaması ile duyurdular. Yakın çevresinin tekrar bir araya gelmesi için uğraştığı ikiliden Bengü, tekrar barışmamak konusunda son derece kararlıymış. Bu tabii ki ikilinin kararı, saygı göstermek lazım.
Yalnız dikkatimi çeken bir konuyu yazmadan edemeyeceğim. Bu ayrılığın sonrasında Akın Altan'ı gecelerde daha sık görmem! Akın Altan ile işadamı Sinan Serter neredeyse her akşam bir mekanda... Özlem Yıldız ile evli ve bir çocuk babası olan Sinan Serter'i ne zaman gitsem Nişantaşı'nda bir mekanda Akın Altan ile birlikte oturduğunu görüyorum… Altan'la Serter, dertten mi, neşeden mi her gece çıkıyorlar bilinmez ama çok sıkı kanka oldukları kesin...

* * *
FİS-KOS
Muhteşem Yüzyıl dizisinin Şehzade Mehmet'i Gürbey İleri ile İntikam dizisinin yıldızı Ezgi Eyüpoğlu bir yıldır birliktelerdi.
Duyduğuma göre iki ünlü oyuncu çekimlerinin yoğunluğundan birbirlerine yeteri kadar zaman ayırmadıklarını söyleyerek, ilişkilerini askıya almış. Dizi sektörü de böyle işte; ne gecesi vardır ne gündüzü... Ne düğün dinler, ne cenaze...
Set saatlerine herkes uymak zorunda, bazen bu saatler insan üstü bir çaba bile gerektirebiliyor. Bu nedenle bu kadar yoğun çalışıp, mutlu evliliklerini sürdüren oyunculara büyük hayranlık duyuyorum.Umarım bu iki oyunca da bir yolunu bulup, mutlu ilişkilerine kaldıkları yerden devam ederler...

* * *
KURUÇEŞME KAHVESİ YILLARA MEYDAN OKUYOR
Kuruçeşme özel bir semt. Elitlerin gece de gündüz de yoğun bir şekilde doyasıya yaşadığı ender semtlerden. Tam boğaz hattının orta yerinde bulunan bir mekandan söz edeceğim... Kendi semtinin adını almış..
Kuruçeşme Kahvesi'nden bahsediyorum… Ne zaman uğrasam bir ünlü isim burada… Alternatifi çok olan bir yer… Sıcak atmosferi ve modern mimarisi ile dikkat çeken mekanı bu hale getiren isimlerin başında Tarkan Artış ve İlhan Zeytun var… Yenilenmiş dekorasyonu ve bahçesi ile Yaz aylarına hazırlıkları tamamlanmış.
Açık bahçesinde boğaz manzarası ve esintisine sahip ferah bir ortama sahip… Dünya mutfaklarının özel tatlarını mönüsünde barındıran mekanın en beğenilen lezzetleri; Kadayıflı Karides, Kızarmış Ravıoli, Kuzu İncik. Benim önerim ise Kiremitte Köfte...


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.