Bugünkü
Takvim

Kuralı Boz'du

, yeni aldığı 600 bin liralık Maserati'sinde görüntülendi. Sevilen popçunun, emniyet kemerini arkadan takarak ise kuralları ihlal ettiği görüldü!

  • Saklambaç
  • 30.03.2013
ABONE OL
Kuralı Boz'du
Son dönemlerde reklam filmleri, TV programları ve konserler arasında mekik dokuyan , kendisini ödüllendirdi. Porsche'si olan ünlü popçu, kendisine 600 bin liraya Maserati marka bir otomobil aldı. Murat Boz, yeni lüks aracında önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.

320 KİLOMETRE HIZ YAPMIŞ!
Ünlü şarkıcının yeni arabası kadar trafik kurallarını ihlal etmesi de dikkat çekti. Emniyet kemerini ötmesin diye arkadan bağlayan Murat Boz, bu hareketiyle trafik kurallarını bozdu. Bu arada ünlü popçu, yeni otomobili için şunları söyledi: "Bir gün boş bir yolda 320 kilometre hıza ulaştım. Ama tabii ki trafikte bu kadar hızlı gitmiyorum."

KEMER OYUNU
Kulaklıkla telefonla konuşarak kurallara uyan Murat Boz, iş emniyet kemerine gelince ise uyanıklık yaptı. Şarkıcı, kemerini ötmesin diye arkadan takarak kuralları bozdu!

PARALI PLAKA
Ünlü şarkıcı, değeri yaklaşık 600 bin liralık lüks otomobiline plaka olarak da 'TL'yi tercih etti!


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.