Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 25.03.2013

Tepeden tırnağa estetik

Tepeden tırnağa estetik
Eski İngiliz manken , 17 yaşından bu yana 330 kozmetik işlem ve ameliyat geçirdiğini belirterek, Barbie gibi görünme isteğinin onu ameliyat bağımlısı yaptığını söyledi. Doktorları onun bu takıntısından faydalanmakla suçlayan 34 yaşındaki Douvall, "Üç kez psikolojik tedavi gördüm. Ameliyat bağımlısı olmuştum. Ama doktorların hiçbiri beni durdurmadı. Sanıyorum tek istedikleri paraydı" diyerek pişmanlığını anlattı. 17 yaşında ve 15 aylık iki kız sahibi olan Douvall, oyuncu Mickey Rourke'tan televizyon yapımcısı Simon Cowell'a pek çok ünlü erkekle ilişki yaşamıştı.

YÜZ: 49
12 göz operasyonu
7burun ameliyatı
4burun estetiği
1çene estetiği
3yanak estetiği
3yüz gerdirme
1tam yüz kazıma
5yağ enjeksiyonu
6dudak estetiği
6lazer tedavisi
1yüz liposuction'ı

GÖĞÜS: 17
17 göğüs estetiği

KARIN: 1
1 Karın gerdirme

KALÇA: 2
2 silikon estetiği

AYAK: 2
2parmak şekillendirme ameliyatı

71 cerrahi operasyonun yanı sıra 260 tane botoks gibi genel anestezi gerektirmeyen estetik operasyon.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.