Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.03.2013

Babam sağolsun!

'ın özel plaka takıntısı sürüyor. Daha önce iki aracının plakasına oğlu Kemal'in adının baş harflerini yazdıran komedyenin garajındaki 'KK' plakalı aracı üç oldu

Babam sağolsun!
, oğlu Kemal'e olan aşkını en sevdiği arabalarına yazdırarak ilan ediyor. Lüks kadar eski antika araçlara olan tutkusuyla da bilinen Cem Yılmaz, serisinden üç arabasının bulunduğu garajını genişletiyor. Eski araçları tamamen orjinallerine uygun olarak tamir ettiren ünlü komedyen, garajında bulunan Mercedes 280 serisi arabalarından birinin plakasını daha değiştirtti. Mercedes 280 serisi üç arabası bulunan Cem Yılmaz, birine eşi Ahu Yağtu'nun isminin baş harflerinin bulunduğu bir plaka takarken, diğer ikisine de oğlu Kemal'in baş harfinden oluşan plakalar taktırdı. Etiler'deki bir galeride 'KK' plakasının olduğunu öğrenen Cem Yılmaz soluğu vakit kaybetmeden burada aldı. 'BA' olan eski plaka yerine 'KK' olan yeni plakasını taktıran Cem Yılmaz, aracını otoparkına çektirdi. , ise şimdiden iki antika araba sahibi oldu.

* Cem Yılmaz, 900 bin lira değerindeki Ferrari F 458 marka arabasının plakasına da oğlunun isminin ve soyadının baş harfleri olan "KY" yaptırmıştı.

* Mercedes klasiklerine merak saran Cem Yılmaz'ın garajında aynı model arabadan 3 adet bulunuyor.

AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.