Bugünkü
Takvim

Bolşoy yatakta

  • Saklambaç
  • 22.03.2013
ABONE OL
Bolşoy yatakta
Rusya, ünlü balerin 'nın "Bizi genel kadın gibi pazarladılar" şeklindeki iddiasıyla çalkalanıyor. Bir televizyon kanalına konuşan eski balerin Volochkova aristokratların verdiği partilere gönderilip onlarla birlikte olmak zorunda bırakıldıklarını öne sürdü. Volochkova, "Bu oligarkların Bolşoy'a bağışta bulunan veya mütevelli heyeti üyeleri olduğunu, genç balerinlerin kariyerlerini tehlikeye atmamak için duruma sessiz kaldığını" iddialarına ekledi. Bolşoy'dan 'fazla kilolu' olduğu için uzaklaştırılan Volochkova'nın "balerinler pazarlanıyor" iddiasına okul yöneticileri cevap vermedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.