Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 21.03.2013 Gazete
ABONE OL

Hepimizi yakacak

Yazı şezlongda güneşlenerek geçiren , ekmeğini güneşten çıkardı! , bronzluk sırrını kendi ismi taşıyan güneş yağlarına taşıdı!

Hepimizi yakacak
Attığı her adımı paraya çeviren , bu kez bronzluğunun bereketini görecek! Yaz aylarını Bodrum ve Çeşme'deki şezlonglarda güneşlenerek geçiren , bronzluk sırrının merak edilmesi üzerine kolları sıvadı. Eda Taşpınar, kendi adını taşıyan güneş yağlarını piyasaya sürdü!

ÖZEL KARIŞIM...
"Bronzluk" denilince ilk akla gelen isim olan ikoncan; ürünlerinde Hindistan cevizi, kakao, havuç ve argan yağından oluşan özel bir karışım kullandı. "Küçüklüğümden beri bronzlaşmak tutkumdur, o yüzden bu konuda yeterince bilgi sahibiyim" diyen Eda Taşpınar'ın ürünleri; Collezione ve ardından çeşitli eczane ile marketlerde 19.99 TL'den satışa sunulacak.

* Yaz aylarına şezlongda güneşlenirken çekilen fotoğraflarıyla damga vuran sosyetik ikoncan, kendi ismini taşıyan ürünlerin şişesine kendi fotoğrafını koydurdu.

* Uzun süredir ürünlerinin hazırlık süreciyle ilgilenen Eda Taşpınar, Delta Cosmetics ve Pim Eğitim Danışmanlık şirketleriyle ortak bir çalışma yaptı.