Bugünkü
Takvim

İsimsiz kahraman

  • Saklambaç
  • 13.03.2013
ABONE OL
İsimsiz kahraman
Fenerbahçeli futbolcu 'ın yardımsever eşi , bir kez daha kalpleri fethedecek.... Geliri yararına bağışlanan "İsimsiz" adlı bir şiir kitabı çıkaran Topal, vakfa 5 diyaliz makinesi kazandırmıştı.

Selda Topal, tanesinin değeri 13 bin euro olan makinelerin; Lefter Küçükandonyadis, Metin Oktay, Hakkı Yeten, Sedat Balkanlı ve Hasan Doğan anısına hizmete gireceğini açıkladı. Topal; makineleri önümüzdeki hafta hizmete sokacak.

* Selda Topal, 'İsimsiz' isimli kitabından elde edilen gelirle Türk Böbrek Vakfı'na 5 diyaliz makinesi kazandırdı. Topal, makineleri efsane futbolculara adayarak da alkış aldı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.