Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 29.10.2012

Talk of the town

Talk of the town
Dubai'de siyahlara büründü
atv'nin sevilen dizisi Uçurum'a transfer olan , bayram tatilini Dubai'de geçirdi. 5 günlük tatilinde Sahra Çölü'nde safari de yapan Sarıkaya; dünyanın en büyük üçüncü camisi olan Şeyh Zayed Camii'ne de ziyarette bulunup burada dua etti. Tuğçe Sarıkaya, Dubai'de siyahlara bürünerek gezdi.

DİYETE BAŞLIYOR
Ünlü yapımcı Armağan Çağlayan, 100 kiloya ulaşınca diyete başlamaya karar verdi. Tartıda gördüğü rakama inanamayan Çağlayan, "Salı gününden itibaren filinta olacağım" dedi.

BAYRAM YORGUNLUĞU
Sevilen sunucu Elif Güvendik, bayramda oradan oraya koşturarak gezdi. Dün ise evinden dışarı adım atmayan Güvendik, tüm gün dostlarını ağırladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.