Bugünkü
Takvim

İstanbul çıkarması başladı

  • Saklambaç
  • 30.05.2012
ABONE OL
İstanbul çıkarması başladı
Avrupa turnesine 7 Haziran'da 'da vereceği konserle başlayacak olan 'nın ekibi; dün İstanbul'a geldi. 5 kişilik ekip; İstanbul'u gezerek seksi yıldızın görmek isteyebileceği mekanları belirleyecek.

Konser alanında da hazırlıklar yapacak olan ekip; Madonna'nın isteklerinin yerine getirilip getirilmediğini kontrol edecek. Seksi yıldız ise konserden 1 gün önce İstanbul'a gelecek. Madonna, sadece birkaç saat İstanbul'u gezecek.

BiLETLER YENiDEN!
Madonna'nın birkaç gün içerisinde tükendiği söylenen konser biletleri yeniden satışa çıktı. Biletix'te; seksi yıldızın 635 TL'lik biletlerine satın almak mümkün.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.