Bugünkü
Takvim

İşte o sevgili

Miss Turkey 2006 güzeli 3 yıldır aşk yaşadığı işadamı ile ilk kez objektiflere yakalandı

  • Saklambaç
  • 29.05.2012
ABONE OL
İşte o sevgili
'ÖNCE AĞABEYİM EVLENSİN'
Podyumların aranılan ismi , işadamı sevgilisi ile sonunda yakalandı. 3 yıldır gizli saklı aşk yaşadığı Kutlu ile nişanlandıklarını söyleyen Büyüksaraç, evlilik için gün saymaya başladı. Kasım ayında ağabeyinin evleneceğini söyleyen tescilli güzel, "Önce büyükler... Ondan sonra da sıra bana gelecek. Geç olsun güç olmasın" dedi.

SEVGİLİDEN LÜKS HEDİYE
Parmağındaki tek taş yüzüğü sevgilisinin aldığını söyleyen Büyüksaraç, "Hayatımın en mutlu mesut günlerini yaşıyorum. İnşallah hep böyle devam eder. Nazar değmesinden korkuyorum" dedi. Geçtiğimiz günler'de Bebek'te "NK" plakalı bir Mercedes'le görüntülenen Merve Büyüksaraç'ın kullandığı otomobili de sevgilisi Nurettin Kutlu'nun hediye ettiği söyleniyor.

* İsminin baş harflerini plakalara yazdıran Nurettin Kutlu'nun, sevgilisi Merve'ye de "NK" plakalı üstü açık bir Mercedes hediye ettiği konuşuluyor.

* Nurettin Kutlu ve Merve Büyüksaraç'ın aşk dolu dakikaları objektiflere böyle takıldı.


AYDIN HAMZA
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.