Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.05.2012

Hülya manzaralı lar!

'ta 'ın evine yakın olan lar, değerinin çok üzerinde satılıyor. Emlakçılar; 'Hülya Avşar'a yakın tripleks villa' diyerek reklam yapıyor

Hülya manzaralı villalar!
Yaz aylarını 'ta geçiren , Ege'nin tatil cennetinde ev fiyatlarını arttırdı... Sarımsaklı bölgesindeki sını geçtiğimiz yıllarda satıp yerine yine bu bölgede bir villa alan , emlakçıların da 'reklam malzemesi' oldu. Ayvalık'ta birbiri ardına 'Hülya Avşar manzaralı villalar' satışa çıkmaya başladı!

50 BİN TL FİYAT ARTTIRIYOR!
İlanlarına "Hülya Avşar'a yakın tripleks" diyerek tanıtım yapan emlakçılar, bu sayede birçok ev sattıklarını söyledi. Normal değerinden 50 bin TL daha fazla fiyatla satışa sunulan Hülya Avşar manzaralı villalar, büyük rağbet görüyor. 22 ve 23 Mayıs 2012 tarihinde satışa sunulan iki villa da; bu rağbetin ne kadar fazla olduğunun kanıtı...

AYVALIK'IN TANITIM ELÇİSİ
Her fırsatta Ayvalık'tan övgüyle söz eden Hülya Avşar, bu sayede tatil cennetinin de tanıtım elçisi oldu. Bu nedenle geçtiğimiz yıllarda Avşar Kızı'nın adı da buradaki bir bulvara verildi.

AMAÇ, ÜNLÜ GÖRMEK!
Ayvalık'taki bir emlakçı; "Hülya Avşar'a yakın olan evler, değerinden 50 bin TL fazla ücrete satılıyor. Bu evi almak isteyenler; hem Hülya Hanım'ı hem de ona gelecek ünlü konukları yakından görmek istiyor" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.