Takvim

Bugünkü
Takvim
ABONE OL

Gelinim sensin

Ayrıldıktan sonra 'Evim Sensin' filminde birlikte rol alan ile ; barışma iddialarını yalanladı. Deniz'in annesi, 'da Evcen'le yazışınca; aşk, gün yüzüne çıktı

Gelinim sensin
'in annesi Kadriye Hanım, sosyal paylaşım sitesi 'a bir girdi, pir girdi! Siteye üye olur olmaz ilk iş oğlunu takibe alan 'in yazıştığı bir diğer isim ise 'di. Kadriye Hanım, bu yazışmalarla farkında olmadan Fahriye Evcen ile Özcan Deniz arasındaki aşkın yeniden başladığını dosta düşmana ilan etti.

'CANIM KIZIM ÖZLEDİM'
İmza attığı "Evim Sensin" filminde başrolde eski sevgilisini oynatan Deniz, güzel oyuncuyla barıştığı iddialarını yalanlamıştı. Ancak; Kadriye Deniz'in Fahriye Evcen'e attığı tweet, çiftin bir araya geldiğinin kanıtıydı. Kadriye Hanım, müstakbel gelinine twitter'da; "Canım kızım, özlettin kendini" diye yazdı. Evcen de müstakbel kaynanasına "Canımsın, en kısa zamanda görüşeceğiz" diye yanıt verdi.

HASRET GİDERDİ
Fahriye Evcen'i gelini gibi gören Kadriye Deniz, güzel oyuncuya twitter'daki yazışmalarında "kızım" diye seslendi. Evcen'in cevabı ise "canımsın" şeklindeydi.

* Twitter'a yeni katılan Kadriye Deniz, oğlunun yaş gününü de unutmadı. Kadriye Hanım, önce oğlunu kutladı; ardından Fahriye Evcen'le yazıştı.