Bugünkü
Takvim

Mum krizi

  • Saklambaç
  • 19.05.2012
ABONE OL
Mum krizi
Alsancak Şenliği kapsamında İzmir'de konser veren , binlerce hayranı ile bir araya geldi. Eski ve yeni şarkılarıyla sahnede şov yapan ünlü popçunun keyfi konser sonrası kaçtı. Kenan Doğulu, kaldığı otelde odasına kokulu mumlar istedi.

Otel yönetimi yangın tehlikesi nedeniyle bu isteği reddetti. Doğulu'nun ekibi ise sanatçının rahatlayıp dinlenebilmesi için mumların şart olduğu ısrarında bulundu. Yetkililer tüm ısrarlara rağmen mumlara izin vermeyince popçu bu duruma sinirlendi.

* İzmir' de konser veren Kenan Doğulu kaldığı otelde odasına kokulu mum istedi. Yetkililer "yangın çıkabilir" diyerek bu isteği geri çevirince kriz yaşandı


KAHRAMAN DURAK


kalan karakter 1000

yorumcu yorumcu

reddedilmek bu büyük adamların hoşuna gitmiyor herhalde

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 19.05.2012 14:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.