Bugünkü
Takvim

Destan'sı aşka haciz

uğruna ailesine karşı gelen 'a amca şoku! Çifte ilk başta destek çıkan , karşı cepheye geçti! Amca İnan, kendisine borçlu olan yeğeninin galerisindeki araçları haczetti

  • Saklambaç
  • 18.05.2012
ABONE OL
Destan'sı aşka haciz
Manken uğruna ailesinden veto yiyen , borç kıskacında. Bebeklerini 4 ay sonra kucaklarına alacak çiftin evliliği Mete İnan'ın anne ve babası tarafından kabul görmedi. Çifte, maddi desteği ise amca verdi. Ancak Mete İnan, amcasına olan borçlarını ödemeyince bu destek sona erdi.

Başarılı işadamı Serdar İnan, yeğeninin borçlarını ödememesi üzerine geçtiğimiz günlerde düğmeye bastı. Amca İnan, Mete İnan'ın Etiler'deki adlı otomobil galerisi için haciz işlemi başlattı. Önceki gün galerideki lüks araçlara el konuldu. Satılacak araç kalmayınca galeri, otoparka çevrildi.

VAKIFTAN DA MEN EDiLDi!
Serdar İnan, başında bulunduğu Mimar Sinan Vakfı'na Ebru Destan'ı başkan yardımcısı olarak atadı. Ancak yaşanan son olaydan sonra Destan'ın vakıftaki görevine son verildi.

MİLYONLUK GALERİ OTOPARK OLDU
Etiler'in göbeğindeki 'Auto Mika' galerisindeki araçlara el konulunca; galeri artık otopark olarak kullanılıyor. Galerinin tabelası da birkaç gün içinde sökülecek!

BAŞTA DESTEK ŞiMDi KÖSTEK
Serdar İnan, çifti evliliklerinin ilk aylarında yalnız bırakmadı. Ebru Destan ile Mete İnan'a maddi olarak yardımda bulunan amca İnan'ın yeğeni borçlarını ödemeyince çileden çıktığı söyleniyor.


AYDIN HAMZAkalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.