Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 04.11.2011

tan şanssız!

Sokakta büyüyen 'un çilesi bitmiyor Zorlu bir hayatı olan şarkıcı, şok bir itirafta bulundu: 'Kas yapmak için kullandığım ilaçlar yüzünden baba olamıyorum!'

Kas ilacı kısır yaptı
Sesi ve şarkılarıyla olduğu kadar hayat hikayesiyle herkesi derinden sarsan , şok bir itirafta bulundu. Magazincity.com'a göre; 37 yaşındaki şarkıcının baba olabilmesi için tedavi görmesi şart... n ÜNLÜ şarkıcı, nedenini şöyle anlattı: "Zamanında kaslı olmak için vücut çalıştım. Aldığım ilaçlar yüzünden sayımda azalma olmuş. Bu nedenle, eski eşim düşük yaptı. Çocuğum olması için tedavi görmem şart."

ACILARIN ÇOCUĞU
Küçük yaşlarda yetiştirme yurduna verilen Doğuş, bir süre babaannesiyle yaşadı. 9 yaşında evden kaçan şarkıcı, uzun yıllar sokaklardaydı. Şarkıcı, 15 yaşında da bir kişinin kendisine tecavüz etmeye çalıştığını itiraf ederek yürekleri burkmuştu. Para kazanmak için her yolu deneyen Doğuş, yeteneği sayesinde bugün çok sevilen bir müzisyen oldu.

kalan karakter 1000

Doğuş Bilmiş Doğuş Bilmiş

Ne saçmalıyor bu doğuş ? Hangi marka tozu kullanmış ? Hangi programla almış tozu ? Kaç gr almış günde ? Arkadaşlar bunların hepsi saçmalık, spermler güçlenmek için protein'e ihtiyaç duyar. Yani siz protein tozunu kullanırsanız emin olun performansınız artar, spermleriniz güçlenir. Ayrıca, bu tozlar sağlık bakanlığı ve tarım bakanlığı tarafından denetlenerek alınıyor ülkeye sizce böyle birşey olsa ülkeye sokulurmu ? Saçmalamayın lütfen ya.
Bazı doktorum diye geçinen zibidiler çıkıp şu zararlı bu zararlı diye atıp tutuyor, eminimki hayatları boyunca o tozun içinde ne olduğunu bile bilmemişlerdir.

Lütfen böyle saçma şeylere alet olmayın protein tozu dediğiniz doping değil sadece antremandan sonra kasların çok çalışmaktan yorulduğu, ve kendine gelebilmesi için lazım olan proteini içerir. Yani kaslar o proteini içtiğiniz sudan yediğiniz yemekten toparlamaya çalışır ancak çok uzun sürer. Toz iyidir, tabi markası iyi olduğu sürece. Sonuçta biz sokakda bağırılıpda satılan birşey almıyoruz...

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 04.11.2011 10:20
Serdar Sezer Serdar Sezer

Bu nasıl haber yahu . Sperm sayısı ile düşük yapmanın ne gibi bir alakası var çözemedim bir türlü.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 04.11.2011 09:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.