Bugünkü
Takvim

Telefon trafiği

Ünlüler, cep telefonlarını ellerinden düşürmeyince ortaya bu kareler çıktı

  • Saklambaç
  • 29.09.2011
ABONE OL
Telefon trafiği
Günün her saatinde İstanbul'un değişik semtlerinde görüntülenen ünlülerin, tek ortak özelliği ellerinden düşürmedikleri cep telefonları! Önceki gün muhabirimiz Aydın Hamza'nın objektifine yansıyan görüntüler de bu gerçeği gözler önüne serdi. , , Sanem Tezman, Özlem Yıldız Serter, Emre Karayel, Öykü Gürman ve Necati Ateş, fotoğrafları çekilirken ya telefonla konuşuyor ya da mesajlaşıyordu.

NECATİ DE SÜSLÜ ÇIKTI
Birçok futbolcu gibi Necati Ateş de cep telefonunu taşlarla kaplattı. Ateş'in telefonunu görenler; "Necati, Quaresma'nın Türkiye şubesi" yorumunu yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.