Bugünkü
Takvim

Kilitledi

'la görüntülenmemek için büyük çaba gösteren , ezilme tehlikesi geçirdi, sonra da tüm Etiler trafiğini alt üst etti

  • Saklambaç
  • 28.09.2011
ABONE OL
Kilitledi
ETİLER'İN TRAFİK ÇİLESİ BİTMEZ!
Geçtiğimiz gün Kenan Doğulu'nun trafiği alt üst ettiği sosyetik semt, bu kez de 'ın gazabına uğradı! Yeni aşkı ve arkadaşlarıyla önceki gün Bigchefs'de oturan Akalın, sevgilisini arkadaşlarıyla tanıştırdı. Ancak ünlü şarkıcı, İnal'la birlikte görüntülenmemek için büyük çaba harcadı. Mekandan genç sevgilisini önceden gönderen Akalın, iki saat sonra gelen İnal'ın yanına gitmek istedi.

OTOBÜSÜ GÖRMEDİ
Mini şortu ile sürücülerin şaşkın bakışları arasında sevgilisi İnal'a doğru koşmaya başlayan seksi şarkıcı, belediye otobüsünü göremeyince büyük tehlike atlattı. Akalın, yaptığı hareketlerle tüm trafiği arapsaçına çevirdi.


Aydın HAMZA

kalan karakter 1000

oğuz oğuz

allahın sopası yok ki. diyarbakırlılara laf atıyordu şimdide diyarbakırlı ile çıkıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 28.09.2011 08:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.