Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 27.09.2011

Yürü be Kenan

için görevliler önceki akşam 'de 'yolu kapattı'. Çileden çıkan vatandaş, popçuya tepkisini böyle dile getirdi

Yürü be Kenan
Ünlü şarkıcı , önceki akşam 'de ortalığı birbirine kattı. "Anadolu'nun Kartalları" filminin yönetmeni Ömer Vargı ile akşam yemeği yiyen Doğulu, çıkışta oldukça mutluydu. Popçu, filmin müziklerine kendisinin imza atacağını açıkladı. Kenan Doğulu, basın mensuplarının sorularını yanıtladıktan sonra yola çıkmak için harekete geçti.

Kenan Doğulu'nun etrafını saran mekanın görevlileri de; ünlü popçunun rahatça yola çıkması için karşı şeritten gelen otomobilleri durdurdu. Ünlü popçu için trafiğin durdurulmasına sinirlenen sürücüler de; otomobillerinin camlarını açarak Kenan Doğulu'ya; "Yürü be Kenan, senin yüzünden eve gidemiyoruz" diyerek veryansın etti. Kenan ise durumu umursamadan yoluna koyuldu.

Kendisini bekleyen vatandaşa rağmen konuşmasını sürdüren Kenan Doğulu, bir de gafa imza attı.
Popçu, şehitlerden haberi olmadığını söyleyerek büyük şaşkınlık yarattı!


Halil ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

vatandaş rıza vatandaş rıza

şehitlerimizden haberi yokmuş sen arabanla yolu kapatırken villalarında rahat uyuken küpeni takıp gezerken o şehitler bu ülkeyi koruyordu

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 27.09.2011 12:27
GS35 GS35

sen kimsinde senin için yol kapanıyor.rezilliğe bak.birde şehitlerden haberim yok diyor.sen nerde yaşıyon arkadaş.sölesene.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 27.09.2011 10:44
erzurum dadaşı erzurum dadaşı

cuvalla para kazanıp kuduruyorlar adama bak ya yol kapatıyor vay be kime kalmış dünya

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 27.09.2011 10:36
sen kimsin... sen kimsin...

bu adam kimdir nedir,ne için yol kapatıyorlar buna anlamak mümkün değil.ya allah allah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır1
cevapla 27.09.2011 08:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.