Bugünkü
Takvim

Tatlı hayat!

, tedavi için hastanede yatarken sevgilisi , 90 bin euroya yeni satın aldığı cipiyle 'ta gününü gün ediyor

  • Saklambaç
  • 25.09.2011
ABONE OL
Tatlı hayat!
İmparator , şimdilerde fizik tedavisi için hastanede yatarken; sevgilisi 'ın tatlı hayatı sürüyor. İbo sayesinde hem şöhret hem de zengin olan Yıldız, önceki gün 'ta Tatlıses'in yakın dostlarıyla bir araya geldi.

TEK KELİME ETMEDİ
Kısa bir görüşmenin ardından alışveriş merkezinden ayrılan Ayşegül Yıldız'ın lüks cipi dikkat çekti. Yıldız'ın siyah renkteki son model cipini geçtiğimiz günlerde yaklaşık 90 bin euroya satın aldığı öğrenildi. Sarışın güzel, İbrahim Tatlıses'le ilgili soruları yanıtlamadan evinin yolunu tuttu.

10 YILDIR BİTMEYEN BERABERLİK
Yaklaşık 10 yıldır Ayşegül Yıldız'dan kopamayan İbrahim Tatlıses, Yıldız'la hastane odasında bir araya gelmiş ve güzel sevgilisine "Ölürsem başkasıyla evlenme" demişti.

EV VE iŞ YERi SAHiBi OLDU
İbrahim Tatlıses, yaklaşık 10 yıldır görüştüğü Ayşegül Yıldız'a önce bir güzellik merkezi açtı; sonra da sarışın aşkına 350 bin TL'lik lüks bir daire satın aldı.


Aydın HAMZA

kalan karakter 1000

madem karıyla evlenmiyor madem karıyla evlenmiyor

alacak tabii ki yazık günah deil mi bu güzel kıza

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır4
cevapla 25.09.2011 09:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.