Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.09.2011

Uyuyakaldı!

, kendi adına verilen davete uyuyakaldığı için tam 3 saat geç katıldı

Uyuyakaldı!
Kendi adını taşıyan ve Divarese mağazalarında satışa sunulacak ayakkabı koleksiyonunun tanıtımı için ülkemize gelen , önceki gün yorucu bir gün geçirdi. Tüm gününü İstinyePark'ta geçiren çılgın sosyetik için akşam Esma Sultan Yalısı'nda bir davet organize edildi.

SOSYETE İSYANI!
Ancak Paris Hilton, başlama saati 21.00 olarak belirlenen davete otel odasında uyuyakaldığı için saat 24.00'te katıldı. Çılgın sosyetiği yakından görmek için Esma Sultan'a akın eden sosyetiklerin büyük bir çoğunluğu, Paris'i beklemekten bunaldı.

AYAKKABI ŞOVU YAPTI
Kendisi için organize edilen davete yine kendi ismini taşıyan ayakkabılarıyla katılan Paris Hilton, şovunu da yaptı. Gazetecileri görür görmez ayağını kaldırıp tasarımını gösteren çılgın sosyetik; parti çıkışında İstanbul'a hayranlığını bir kez daha yineledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.