Bugünkü
Takvim

Aklı fikri Ece'de

  • Saklambaç
  • 22.09.2011
ABONE OL
Aklı fikri Ece'de
Geçtiğimiz günlerde ile yollarını ayıran , güzel aşkını unutamadı. Arnavutköy'de görüntülenen ünlü şarkıcı, "Ece'yi hâlâ çok seviyorum. Her şeyin ilacı zaman, ne olur bilmem" diye konuştu.

kalan karakter 1000

bjk bjk

ecenin verilmiş sadakası varmış benc ki davut güloğlundan evlenmeden kurtulmuş.bu adam samimi ve güvenilir birine benzemiyr.ve ecenin aklı varsa bir daha bu adama geri dönmez...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.09.2011 14:49
MAVİ MAVİ

ECE İLE PROGRAM YAPACKTI DAVUT.ŞİMDİ ECEDEN AYRILDIYA YAPACAK KİMSE BULAMIYOR GALİBA DAVUT. GİT REKLAMINI BAŞKASIYLA YAP.ECENİN İYİ NİYETİNİ AYLARCA İYİ KULLANDIN AMA ARTIK ECEDE GÖZLERİNİ AÇTI.ARTIK ECEYİDE KULLANAMAZSIN. ECE HAKKINDADA BASINA DAHA FAZLA KONUŞOPTA GÜLÜNÇ OLMA DAVUT.ÇÜNKÜ KİMSE SANA İNANMIYOR ARTIK.AYLARDR ECE SAYESİNDE İYİ REKLAM YAPTIN. KENDİNE BAŞKA PARTNER BUL.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.09.2011 11:17
ELİF ELİF

ECEYİ HAK ETMİYORSUN SEN.GİT KENDİ SEVİYENDE BİRİNİ BUL DAVUT GÜLOÜLU.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.09.2011 06:15
merve merve

ECEYİ HİÇ HAKETMİYORSUN DAVUT GÜLOĞLU.BENCE ECENİN İSMİNİDE DAHA FAZLA AĞZINA ALIP TA KENDİNİ DÜŞÜRME.REKLAMINI YAPACAK BAŞKA BİRİNİ BUL KENDİNE.ECE BU KONUDA KONUŞMUYOR.BENCE SENDE ONUN GİBİ YAP İYİ BİRŞEY YAPMAK İSTİYORSAN BU KONUDA.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.09.2011 06:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.