Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 21.09.2011

Büyük sevgi!

'nin kabusu hortladı! , şarkıcıyı 'sumocu' olarak çizdirdi. Bu resmi tişörte bastırıp önceki gece bir davete katıldı

Büyük sevgi!
Hande Yener'in "Teşekkürler" adlı albümünün Etiler Vitrin'deki tanıtım gecesine damgasını vuran isim 'ydi. Sosyal paylaşım sitesi twitter'da yazdıklarıyla son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan Köse, yine ilgi çekmeyi başardı. Prodüktörün hedefinde bu kez vardı.

SIRADA VAR
'Obez ve patates' dediği Hadise'yi 'sumo güreşçisi' olarak resmeden Erol Köse, bu resmin basılı olduğu bir tişörtle geceye katıldı. "Dünyanın her yerinde mesaj veren tişört giymek moda" diyen Köse, yakında Hülya Avşar baskılı bir tişörtle de boy göstereceğini söyledi.

SUMOCU HADiSE'Si
Sürekli eleştirdiği Hadise'yi sumo güreşçisine çeviren Erol Köse, "Hadise, zaten benim gözümde bu kadar şişman ama o bunu kabul etmiyor" dedi.

ESKİ AŞKI KAHKAHA ATTI
Köse'nin üzerindeki komik Hadise tişörtünü gören , eski sevgilisinin bu halini görünce kahkaha attı.

BU TiŞÖRT MODA OLUR!
Dikkat çekmeyi bilen Erol Köse, "Seni Seviyorum Hadise" yazılı ilginç tişörtünün yakında moda olacağını söyledi.


Ufuk ÖZCAN

kalan karakter 1000

Eda Eda

Bir insanın üzerine bu kadar gidilmemeli .Hadiseyi sevmiyor olabilirsın bu sana hadiseyi aşagılama hakkını vermiyor erol köse Sevgilisine gelince demek hadiseyi sevmemiş gerçek sevgiler eskidenmiş .

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 21.09.2011 12:07
aslıhan 32 aslıhan 32

Eski aşkı kahkaha atmış.Ben bir kadın olarak üzüldüm bir insanla dalga geçilmesi hiç te hoş değil. sivgilisine gelince bence onun bu duruma bozulması gerekirdi çünkü bir zamanlar koluna takmıştın hatırı olmalıydı neyse güldüğüne göre erol köse ye katılıyor demektir.Bence hadise müthiş güzel bir kadın lokum lokum .... mesele bundan ibaret ....

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 21.09.2011 11:07
SAYGIN SAYGIN

EROL KÖSE SEN HADİSEYE KURBAN OL EMİ GEREKSİZ ADAM

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 21.09.2011 09:50
SAYGIN SAYGIN

SİNAN AKÇILINDA YARASI VAR ONDAN KÖRLER SAĞIRLAR BİRBİRİNİ AĞIRLAR İŞ YAPAMAYALARDA ÜNLÜLERİN ADINI KULANARAK KENDİNİ AVUTURLAR

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 21.09.2011 09:49
nur nur

ben inanamıyorum sinan akçılın böyle yapmasına o kolundaki dövmeye saygın kalsın bari demekki hiç sevmemiş hadiseyi sevgiside yalanmış hadise iyi etti sinan akçıldan ayrılarak

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.09.2011 21:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.