Bugünkü
Takvim

Şarkılar için

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği için yardım konserinde ünlü isimler sahne aldı. Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda şarkılar Somalililer için söylendi

  • Saklambaç
  • 20.09.2011
ABONE OL
Şarkılar Somali için
dün 'nda 'ye yardım için konser düzenlendi. "Somali İçin El Ele Bir Şarkı Söyle, Bir Hayat Kurtar" konserinde Metin Özülkü yönetimindeki canlı orkestra eşliğinde, ünlü sanatçılar sahnede buluştu. Geliri Somali'de yardım bekleyen insanlara bağışlanacak konsere ilgi beklenenden az oldu.

Konserde Burak Kut, Berkay, Deniz Seki, Eda-Metin Özülkü, Hakan Peker, Müslüm Gürses, Nez, Sevcan Orhan, Sinan Özen ve Ümit Sayın gibi isimler sahne aldı. Konser öncesi Popsav adına konuşma yapan Reyhan Karaca, "Somali ve Sudan olmak üzere çoğu Afrika ülkesine ziyaretler gerçekleştirdim, çok kötü bir dram yaşanıyor, biz de Popsav olarak oraya yardım göndermeye çalıştık" dedi.

SEKİ'DEN ANLAMLI ÇAĞRI
Konserde sahneye çıkan Deniz Seki, "Bu insanlık ayıbına dur demek başta bizim ve tüm dünya vatandaşlarının asli görevidir. Bugün burada onlara destek olmaktan dolayı çok mutluyum" dedi.


Halil ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.