Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.09.2011 Gazete
ABONE OL

Sabıkalı aşk

, "Aşk" şarkısının klibinde birlikte oynadığı 'la aşka geldi. Seksi şarkıcı spor hocası sevgilisiyle ilk kez görüntülendi

Sabıkalı aşk
Seksi şarkıcı , aşk listesine yeni bir isim daha eklemenin mutluluğunu yaşıyor!
'den ayrıldıktan sonra adı "Aşk" isimli şarkısının klibinde rol alan 'la anılan Demet Akalın, önceki gün yeni aşkıyla birlikte ilk kez objektiflere takıldı.

UYUMLU ÇİFT
Ataköy A Plus AVM'deki Big Chef'e yemek yiyen sevgililer uzun süre sohbet etti. Spor hocalığı yapan Ender İnal'ın beyaz gözlüğü, beyzboll şapkası ve kapri şortu ile sevgilisi Demet Akalın'a kıyafet konusunda eşlik ettiği görüldü.

HOCA YAN ÇiZDi
Kısa bir alışveriş turunun ardından A Plus'tan ayrılan yeni sevgililer, objektifleri farkedince şaşırdı. Ender İnal, bir anda sevgilisinin ters istikametine giderken, Demet Akalın'ın sinirli mimikleri dikkat çekti.

HIZLI ÇAPKIN
Yaşadığı aşklarla sık sık magazin gündemine gelen Demet Akalın, bu kez kalbini spor
hocasına kaptırdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.