Bugünkü
Takvim

İştah kapatan Diva

Avşar Kızı, kendisine 'çarpık bacaklı' diyen için bu yorumu yaptı

  • Saklambaç
  • 19.09.2011
ABONE OL
İştah şurubu
Ünlü sanatçı , tenis maçı yerine yine şov yaptı! 'nda boy gösteren Avşar Kızı, geçtiğimiz günlerde kendisi için "çarpık bacaklı" diyen 'un adını bile duymak istemedi. Hülya Avşar, Diva'nın adını anan gazetecilere; "Ayy, amanın, iştahımı kapatmayın" dedi.

'la çıkan aşk iddialarını da "Şahan, canım ciğerim" diyerek yalanlayan Avşar, ekledi: "Ben aşık olduğum zaman yerimde duramam. Ben hiç büyük konuşmayı sevmiyorum. Hayat insana bazen sağ gösterip sol çakıyor."

ÇATIR ÇATIR YERİM!
Kendisine hakaret edip, "Elimde kasedi var" dediği için Erol Köse'ye dava açan Hülya Avşar, "Kasedim olmadığından eminim" dedi. Kazanacağını umduğu tazminat için "Çatır çatır yerim" diyen Avşar, ekledi: "O parayı, burs olarak veririm."


Aydın HAMZA

kalan karakter 1000

akrepkral akrepkral

hülya avşar gibi bayan ne türkiyede ne dünyada bulunur hayranım ona hayran

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır2
cevapla 19.09.2011 09:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.