Bugünkü
Takvim

Kulüp Ağa'sı

, uzun süre ara verdiği gece hayatına gösterişli bir dönüş yaptı. Başarılı işadamı, sevgilisi için bir mekan kapattı

  • Saklambaç
  • 15.09.2011
ABONE OL
Kulüp ağası
Uzun süredir gecelerden uzak kalan , gece hayatına adına yakışır bir şekilde döndü. Başarılı işadamı, kısa bir ayrılığın ardından yeniden bir araya geldiği sevgilisi 'nin yeni yaşı şerefine Nahide'yi kapattı. Sosyetik mekan, önceki gece sadece Ali Ağaoğlu ve dostlarını konuk etti.

HEDİYESİNİ SÖYLEMEDİ
Güzel sevgilisi için kesenin ağzını açan Ali Ağaoğlu, partideki her türlü detayı da düşündü. Petek Ertüre'ye 'den şampanyalı nargile getirten ünlü işadamı, güzel aşkına doğumgünü hediyesi olarak ne aldığını ise açıklamaktan kaçındı.

BARIŞMA ŞEREFiNE
Ertüre ile Ağaoğlu, geçtiğimiz günlerde yollarını ayırmıştı. Ayrılığa uzun süre dayanamayan ikili, aşklarına kaldığı yerden devam kararı aldı.

kalan karakter 1000

Kadın Kadın

Sadece esef duyuyorum, ortada evli olduğu bilenen bir erkekle parası için olduğu her halinden belli ve elimin kiri diye tabir edilecek bir ilişki yaşayarak kadınlık onurunu ayaklar altına almış bir kadın, diğer yandan herkes gizli yapıyor ben dürüstüm ortada yaşıyorum diyerek çarpık ilişkisini meşrulaştırmaya calışan para şımarığı görgüzsüz bir adam.. Bütün barlar pavyonlar onların olsun..

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 15.09.2011 20:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.