Bugünkü
Takvim

Yoğun bakımda

Fazla kilolarından diyetle kurtulamayan , güzellik merkezinin yolunu tuttu. Eski günlerini mumla arayan şarkıcı gizlice 'kavitasyon' ve 'lenf drenaj' yaptırıyor

  • Saklambaç
  • 28.02.2011
ABONE OL
Yoğun bakımda
Yeni albümü 'Sözyaşlarım'ı çıkartmadan önce sıkı bir diyete giren , istediği kiloya bir türlü inemedi. Fazla kiloları yüzünden eleştirilen ünlü şarkıcı, kilo vermeye ant içince soluğu Nişantaşı'ndaki bir güzellik merkezinde aldı. Burada 'kavitasyon' ve 'lenf drenaj' uygulamaları yaptıran Deniz Seki, haftanın 2 gününü güzellik merkezinde geçiriyor.

ÜNLÜLERİN TERCİHİ
Kavitasyon yöntemiyle vücudundaki yağları yakan Deniz Seki, 'lenf drenaj' yöntemi sayesinde de şikayetçi olduğu selülitleriyle savaşıyor. Son dönemde Türkiye'de yaygın olarak yaptırılan 'kavitasyon' yöntemine; Hollywood dünyasından birçok ismin başvurduğu biliniyor. Bu isimler arasında; Beyonce, Jennifer Lopez ve Demi Moore'un olduğu biliniyor.

KAViTASYON NEDiR?
Kavitasyon, bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir.

LENF DRENAJ NEDiR?
Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini arttıran bir yöntemdir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.