Bugünkü
Takvim

Reiki ile daha rahat hamilelik

  • Saklambaç
  • 25.02.2011
ABONE OL
Reiki ile daha rahat hamilelik
Anne olmanın kişide oluşturduğu heyecanın dışında anne adaylarının ilgilendiği hatta büyük bir endişe yaşadığı durum bebeğin Dünya'ya geldiği doğum anıdır. Her gün gelişen doğum tekniklerinin yanı sıra Reiki Master-Uzman Astrolog Su Karakuş annelerin korkulu rüyası olan doğum süreci için dünyada uygulanan Reiki ile kolay doğumu öneriyor. İnsan hayatı boyunca birçok sıkıntılar yaşanmakta.. Bu sıkıntılar karşısında Reiki ile kişi kendi hayatını dengede tutabilir, rahatlayabilir ve içsel sıkıntılarını kendi de tedavi edebilir...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.