Bugünkü
Takvim

Hamarat Haluk

Yemeklerin eş dostla beraber yenmesi gerektiğini düşünen Haluk herkesi yemeğe çağırır. İlgiyi artırmak için bunun bir kutlama olduğunu söyler...

  • Saklambaç
  • 25.02.2011
ABONE OL
Hamarat Haluk
Birbirinden komik sahnelerle dolu yeni bölümüyle "" bu akşam atv'de.
Haluk eskiden olduğu gibi yemeklerin eş dostla birlikte yenmesi gerektiğini düşünür. Herkesi yemeğe davet eder.

İşleri olduğu için kimse yemeğe gelemez.
Bunun üzerine Haluk onlara bunun bir kutlama olduğunu söyler. Evde toplanan kalabalık kutlama nedenini öğrenince ortaya eğlenceli sahneler çıkar…

TAYYAR'IN MISIR YORUMU
Bu arada Meltem ve Haluk evde televizyonsuz otururken gündem hakkında konuşmaya başlarlar… O sırada eve boza getiren Tayyar'ın bu konuda söyleyecek fikirleri vardır. Tayyar'ın Arap ülkeleri ve özellikle Mısır hakkında ilginç görüşleri vardır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.