Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.02.2011

Tuna ortaya çıkacak

Şamdan'ın Supermarket'te düzenlenecek partisine Mehmet Tuna da katılacak. Tuna, boşanma haberinden sonra ilk kez ortaya çıkacak

Tuna ortaya çıkacak
İstanbul eğlence hayatın da kendi yarattığı geleneği günümüze kadar sürdürmekte olan Etiler Şamdan ve bu önemli markanın sahipleri Mehmet Tuna ve kızı Melda Tuna, bu gece Supermarket'te olacak. 'Classic Meets Contemporary' sloganı ile yapılacak olan bu çok özel parti de konukları Şamdan'ın çeyrek asırlık kadrosu ağırlayacak. 17 yıllık eşi Şehnaz Tuna ile yollarını ayıran Mehmet Tuna, bu olayın basına yansımasından sonra ilk kez İstanbul gecelerine çıkacak. Boşanma davası açan Şehnaz Tuna ise geceye katılmayacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.