Bugünkü
Takvim

Mevlana'yla geri döndü

Hastalığından dolayı bir süre kabuğuna çekilen , 'nun klibiyle kendine geldi. Minik Serçe, yeni hayat felsefesiyle bomba gibi dönmeye hazırlanıyor

  • Saklambaç
  • 22.02.2011
ABONE OL
Mevlana'yla geri döndü

'nun 130 bpm albümünde yer alan "Kaybolan Yıllar'' şarkısının klibiyle hastalığını geride bıraktığını müjdeleyen , yeni projeleriyle sevindirdi. Aksu, Mayıs ayında çıkaracağı albümünün konseptini belirledi: Mevlana!

MEVLANA ETKİSİ
Hastalığının ardından Mevlana'nın dünya görüşünü daha yakından inceleme fırsatı bulan Aksu, geçmiş yıllarda yaptığı Işık Doğu'dan yükselir albümüne benzer bir konseptle sevenleriyle buluşacak. Minik Serçe'nin yeni albümde Goran Bregoviç'le çalışması bekleniyor.

MiNiK SERÇE'NiN YENi YIL MESAJI
Sezen Aksu, 2011 için internet sitesinde bu mesajı yazmıştı. "Mevlana der ki, 'Kırlarda çiçeklendi ağaçlar yer yer. Açmıştı gönüllerde inciyle Güher...Yaprakları yokken de ayaktaydılar. Hiç çökmediler ve hiç ümit kesmediler' Birlikte nice yıllara..."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.