Bugünkü
Takvim

Çağlayan savaşları

Türk modacı , Madonna ve 'yı birbirine düşürdü. Dünyaca ünlü yıldızların Çağlayan ile çalışmak için rekabete girmesi ABD'de olay oldu

  • Saklambaç
  • 21.02.2011
ABONE OL
Çağlayan savaşları
Türk modasının yurt dışındaki en önemli temsilcilerinden , dünyaca ünlü iki yıldız arasında savaş çıkarttı! Çağlayan'ın kendisi için hazırladığı "yumurta" tasarımını 'nde görücüye çıkartan , büyük ses getirince bundan sonra Hüseyin Çağlayan ile devamlı çalışmak için Türk modacıya teklifte bulundu. Genç rakibinin bu düşüncesini öğrenen Madonna hemen karşı atağa geçti. Daha önce birçok defa Hüseyin Çağlayan tasarımları giyen dünyaca ünlü yıldız da modacıya Lady Gaga ile aynı teklifte bulundu.

ABD BASININDA GENİŞ YER ALDI
Hüseyin Çağlayan'ın 1 yıl boyunca tüm konserlerinde kendilerine kostüm tasarlamasını isteyen iki yıldızın bu rekabeti; ABD basınında "Hüseyin Çağlayan savaşı" başlığı ile yer aldı. Gururlu olduğunu söyleyen Türk modacı ise henüz Lady Gaga ve Madonna arasında kararsız...

'YUMURTA' UĞURLU GELDİ
Jennifer Lopez'den Madonna'ya kadar birçok yıldız için kıyafet tasarlayan Hüseyin Çağlayan, Grammy Ödül Töreni'nde Lady Gaga için yaptığı "yumurta" tasarımı ile tüm dünyada adından övgüyle söz ettirmeyi başardı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.