Bugünkü
Takvim

Asmin'e rahat yok

Asmin kendini çok iyi hissetmektedir ancak uyuşturucu satıcıları hala onun peşindedir

  • Saklambaç
  • 20.02.2011
ABONE OL
Asmin'e rahat yok
Aşk Bir Hayal yeni bölümü ile bu akşam ATV'de!... Asmin kendini iyi hisseder, ve tekrar evine döner. Bu arada Nevin gelinliğini giyinmiş sürpriz nikah için hazırdır. Ancak Miran bu sürprizden hiç hoşlanmaz. Nevin kırılır, hayalleri yıkılır. Asmin başına geleceklerden habersiz Şirin'i parka götürür. Asmin'in hastaneden tanıdığı Sevgi ve keş sevgilisi parkta Asmin'i beklemektedir. Sevgi, Asmin'in kafasını karıştırır, ona kartını bırakır.

FATMA PAVYONDA
Fatma artık pavyonda çalışmak istemez, fakat çalışmak zorundadır. Miran'ı tanıyan biri Fatma'yı pavyonda görür, fotoğraflarını çeker. Miran bu fotoğrafları görünce çok sinirlenir. Kılık değiştirerek Fatma'yı ziyarete gider. Fatma bu zor durumdan kurtulabilecek midir?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.