Bugünkü
Takvim

Aşk profesörü

Oyuncu Şahnaz Çakıralp, uğruna eşinden boşanan Prof. Dr. Murat Öncel'le felekten bir gece çaldı

  • Saklambaç
  • 20.02.2011
ABONE OL
Aşk profesörü
MALDİV'DE TANIŞTILAR
Tatil için gittiği Maldivler'de tanıştığı Prof. Dr. Murat Öncel ile aşk yaşamaya başlayan Şahnaz Çakıralp, artık kaçmaktan bıktı. Profesör sevgilisinin evli olması nedeniyle beraberliğini bir süre saklayan güzel oyuncu, önceki akşam Plaza Hotel'in en üst katında bulunan Sky Bar'da ortaya çıktı.

NİŞANLANDILAR MI?
Şarkıcı Nühket Duru'yu izlemeye giden Şahnaz Çakıralp ile kendisinden 16 yaş büyük sevgilisi Prof. Dr. Öncel'in tadı patlayan flaşlarla kaçtı. Gazetecilere "Ağzımızın tadını kaçırmayın" diyen Şahnaz Çakıralp'ın alyansı akıllara "nişan" ihtimalini getirdi.

KENDİNDEN YAŞLILARI SEVİYOR!
36 yaşındaki güzel oyuncu, 51 yaşındaki Prof. Dr. Öncel'den önce yine kendisinden yaşça büyük Nail Keçeli ile birlikteydi.

DUYGUSAL BAĞ OLDU!
Güzel oyuncu, Prof. Dr. Murat Öncel ile adının anıldığı ilk günlerde; "Aynı evi paylaşıyoruz ama kendisiyle aramızda duygusal bağ yok" demişti.

kalan karakter 1000

RTE RTE

nası yani duygusal bağ yok .aynı evi paylaşıyorsunuz!kafam karıştı.ne modern dünya.hıncalın dediği gibi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.02.2011 13:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.