Bugünkü
Takvim

Küpe nerede?

Simge yeni aldığı küpelerini kaybedince Cazibe'yi hırsızlıkla suçlar. Arada kalan Kemal ise ne yapacağını bilememektedir

  • Saklambaç
  • 19.02.2011
ABONE OL
Küpe nerede?
Başrollerini Hakan Yılmaz, Aslıhan Gürbüz, Peker Açıkalın ve Hande Katipoğlu'nun paylaştığı sevilen dizi "Yahşi Cazibe" kahkaha dolu yeni bölümüyle bu akşam atv ekranlarında. Simge'nin yeni aldığı tasarım küpeyi çok beğenen Cazibe, aynı küpenin taklitlerinden alır. Fakat Simge kendi küpelerini kaybedince Cazibe'yi hırsızlıkla suçlar ve kızılca kıyamet kopar.

PEKER PEKMEZ KÖR OLDU!
Cazibe'nin hırsızlık yaptığına ihtimal vermese de Simge'yi bir türlü ikna edemeyen Kemal arada kalmıştır ve ne yapacağını bilememektedir. Bu arada Peker Pekmez ise kör taklidi yaparak Kemal ve Cazibe'yi faka bastırma peşindedir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.