Bugünkü
Takvim

Manolya onur kırdı

Sosyetenin ünlü siması eski Türkiye güzeli Manolya Onur, Gülben Ergen, Hülya Avşar ve Seren Serengil'i yerden yere vurdu...

  • Saklambaç
  • 16.02.2011
ABONE OL
Manolya onur kırdı
TÜRKİYE eski güzellerinden Manolya Onur sosyal paylaşım sitesi twitter'da Gülben Ergen, Hülya Avşar ve Seren Serengil'in giyim tarzlarını yerden yere vurdu. Bugüne kadar hiçbir polemiğe girmeyen sosyetik güzel, üç ünlü sanatçı hakkında söylemediğini bırakmadı. Manolya Hanım twitinde şu cümleleri yazdı; "Gülben Ergen, Hülya Avşar ve Seren Serengil! Al birini vur ötekine... O kadar güce sahip olup bu kadar mı rüküş, deli saraylı olunur?"

KİMSE KURTARAMAZ
Eleştirilerine Seren Serengil'e yüklenerek devam eden Onur, "Vah vah vah seni kimse kurtaramaz! Bu nasıl bir giyim tarzı" dedi. Sanat camiasının bu üç önemli isminin Manolya Onur'a nasıl bir cevap vereceği ise merak konusu oldu...

kalan karakter 1000

ayşe akın ayşe akın

gülben hariç her haliyle çok güzel çuval giyse yakışıyor gülbene laf yok

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.02.2011 23:47
mine mine

Doğru söze ne denir..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.02.2011 12:50

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.