Bugünkü
Takvim

Jet misilleme!

Eski eşi , 'le aşk yaşamaya başlayınca karşı atağa geçti! Oyuncu, Sevgililer Günü'nü bir güzelle kutladı. İkili, geç saate dek birlikteydi

  • Saklambaç
  • 16.02.2011
ABONE OL
Jet misilleme!
YER YİNE BEBEK!
Yaklaşık 2 ay önce 6 yıllık evliliklerini noktalayan ile , birbirlerini çabuk unuttu. Güzel oyuncu, Sezen Aksu'nun oğlu ile yeni bir aşka yelken açarken; Cem Özer de Sevgililer Günü'nde karşı atağa geçti. Yer yine Bebek'ti...

AKIL KARIŞTIRDI
Tıpkı Nurgül Yeşilçay ve Mithatcan Özer gibi Bebek'te vakit geçiren ünlü oyuncu, akşam saatlerinde buradaki bir mekana girdi. Yanındaki güzelle saat 01.00'e kadar eğlenceli anlar yaşayan Cem Özer, mekandan yalnız ayrıldı. Cem Özer, "Aşk yok" dese de yanındaki güzeli arka kapıdan kaçırması akılları karıştırdı.

* Ünlü oyuncu, eski eşinin Mithatcan Özer aşkı için, "Beni sevgilisi değil oğlumla olan ilişkisi ilgilendirir" açıklaması yaptı.

* Nurgül Yeşilçay'ın baş harflerini taşıyan cipiyle gecelerde boy gösteren oyuncu, "Plakanızı değiştirecek misiniz?" sorusuna öfkelendi.

* Cem Özer, yanına gelen çiçekçi çocuktan da bir buket gül almayı ihmal etmedi. Özer, gülü kime vereceğini söylemedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.