Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 13.02.2011

Yeni yaşa yeni aşk

Nurettin Hasman'a yeni yaşı uğurlu geldi. Sosyetik işadamı, genç ve güzel aşkıyla ilk kez sosyetenin akın ettiği 54. yaş günü partisinde ortaya çıktı

Yeni yaşa yeni aşk
Sosyetenin sevilen simalarından Nurettin Hasman, 54. yaşını kızları Mina ve Merve'nin organize ettiği sürpriz bir partiyle kutladı. Blackk'teki partiye; sosyetikler akın ederken Hasman geceye yeni aşkıyla katıldı. Gözlerin Nurettin Hasman'ın eski sevgilisi Eda Taşpınar'ı da aradığı partiye; sosyetik ikoncanın amcası ve yengesinin katılması dikkat çekiciydi.

EDA'NIN AİLESİ YANLIZ BIRAKMADI
Sosyetik ikoncan Eda Taşpınar, ayrıldıktan sonra da arkadaş kaldığı eski sevgilisinin partisinde yoktu. "Yok Böyle Dans"ın provalarındaki Eda'nın yerine Hasman'ı kutlayan
amcası ve yengesi oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.