Bugünkü
Takvim

Moral tatili

Doktorun izniyle Asmin ve ailesi Uludağ'a giderler. Asmin tatilde de içindeki canavardan kurtulamaz.

  • Saklambaç
  • 13.02.2011
ABONE OL
Moral tatili
Sevilen dizi "Aşk Bir Hayal" yeni bölümü ile bu akşam ATV'de!... Nevin, Miran'la yaşayacakları aşk yuvasını tutmuştur. Miran Keje bebeği kucağına alacağı zamanı sabırsızlıkla beklemektedir. Fatma kaldığı otelde çalışan Bekir'le dertleşir, Bekir sana bir iş ayarladım der. Fatma sevinir, ancak pavyonda çalışacağından haberi yoktur…

ULUDAĞ MACERASI
Asmin ve Altay güzel günler geçirmektedirler. Asmin doktoru Fikret'ten izin alır, çocuklarıyla birlikte Uludağ'a tatile giderler. Asmin tatilde de içindeki canavardan kurtulamaz. Asmin kliniğe geri dönmüştür. Günlüğüne yazdığı gibi bu canavarı yenerek tekrar hayata katılacağı günlere kavuşabilecek midir?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.