Bugünkü
Takvim

Merve panikte!

Küçük Sırlar dizisinin fettan güzeli Merve Boluğur, erkek arkadaşıyla bir eve girmek üzereyken basına yakalandı. Panikleyen oyuncu, apartmanın kapısından döndü

  • Saklambaç
  • 13.02.2011
ABONE OL
Merve panikte!
Bol aldığı Küçük Sırlar dizisinde fettan bir güzeli canlandıran Merve Boluğur'un önceki akşamki planları gazeteci engeline takıldı. Yaklaşık 1 aydır aşk yaşadığı gençle Nişantaşı'nda eğlenen Merve, ilerleyen saatlerde basına yakalandı. Sevgilisiyle bir apartmanın önünde görüntülenen genç oyuncu, panikledi.

KOŞAR ADIMLARLA KAÇTI
Apartmanın kapısını açmak üzereyken gazetecileri karşısında gören Merve Boluğur, eve girmekten vazgeçti. Planları bozulduğu için yüzü asılan 24 yaşındaki oyuncu, sevgilisiyle koşar adımlarla Nişantaşı'ndaki apartmanın önünden uzaklaştı. Güzel oyuncunun sevgilisi de tıpkı Merve gibi gazetecilere görüntü vermekten kaçındı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.