Bugünkü
Takvim

'En şık Türk, Rahmi Koç'

Erkek giyiminin gözde markasın La Misura'nın Genel Müdürü Namık Gökçeer, başarılı işadamı Rahmi Koç için 'En şık giyinen Türk erkeği' dedi

  • Saklambaç
  • 30.01.2011
ABONE OL
'En şık Türk, Rahmi Koç'
Kişiye özel dikimde, erkek giyim kültürünün önemli markası La Misura'nın Genel Müdürü Namık Gökçeer, Moda Deniz Kulübü'ndeki Work Shop'ta "şık giyinmenin püf noktalarını" anlattı. Türk erkeğinin giyim zevkine de değinen Gökçeer, "Rahmi Koç, Türkiye'nin en şık erkeği" dedi ve ekledi: "Hatta kendisi sadece Türkiye'de değil dünyada da 'iyi giyinenler' için önemli bir örnektir. Rahmi Bey'i herkesten farklı kılan özellik ise giyim konusundaki renkli seçimleri, farklı çizgisi ve sınırları zorlama şeklidir." Namık Gökçeer, Türkiye'nin ikinci en şık erkeğinin ise sade bir tarzı benimseyen Bülent Eczacıbaşı'nın olduğunu söyledi.


kalan karakter 1000

objektif objektif

bir sanatçı olsaydı rahmi koç,evet şık denebilirdi.ancak bir sanayici işadamı olarak,bazan yaptığı işlerin önemi yokmuş intibaı uyandırıyor. bence tabii.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.01.2011 20:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.