Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 29.01.2011

Ortamı geren pişti

Selhan Aloğlu'nun eski aşkları Derin Mermerci ile Hilal Kosif, aynı kafedeydi!

Ortamı geren pişti
Kaçak işadamı Cem Uzan ile bir süredir aşk yaşayan Derin Mermerci, geçtiğimiz akşam Bebek'teki Lucca Bar'daydı. Hilal Kosif de arkadaş grubuyla aynı mekanda eğleniyordu. Araları açık olan Mermerci ile Kosif'in birbirlerine sinirli bakışlar atması herkesin dikkatini çekti. İlerleyen saatlerde mekan iyice kalabalıklaşınca sosyetik güzeller, yan yana masalarda eğlenmek zorunda kaldı. Morali iyice bozulan Derin Mermerci'nin geceden erken ayrılması tatsız bir olayın yaşanmasına engel oldu. Bilmeyenler için: Hilal Kosif'in eski nişanlası Selhan Aloğlu ile Derin Mermerci 4 sene önce aşk yaşamıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.